Eşya Depolama

Fazla eşyası olan, evinde tadilat yapan veya belli bir süre kullanmayacağı eşyaları olanlara özel depolama hizmetimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

40 yıldır depolama sektöründe firmamız sizlere güvenli bir depolama hizmeti sunmak için gelişen teknolojiyi takip edip, yeni çözümler getirmek için çalışmaktadır. Depolama ihtiyacı olan kişiler için eşyalarının depolarımızda güvenli bir şekilde muhafaza edilip istenilen tarihe kadar zarar görmeden korunmasını sağlıyoruz.Sektörde depolama işlemlerinin önceliği her zaman güvendir.Biz, Uğur Depolama olarak yaptığımız işlerle sizlere güven veriyoruz.

Eşya Depolama Hizmeti

Fazlalığından şikayet ettiğiniz kullanmadığınız eşyalarınızı sizlerin belirlediği tarihlere kadar güvenle depolarımızda saklıyoruz.Depolarımız son derece ferah, temiz ve güvenlidir.Eşyalarınızın depolama esnasında karşılaşabilecek sorunları vardır.Bunlar solma, tozlanma ve yıpranmadır.Firmamız olarak bunu önlemek için eşyalarınızı depolama işleminden önce özel ambalajlarımızla özenle paketliyoruz.Eşyalarınızı paketleme işleminin ardından raf sistemimize göre sıraya diziyor ve raflarımıza yerleştiriyoruz.Eşyalarınız depolama işleminde eşya sigortası ile birlikte depolarımızda yerlerini alıyor.Karşılaşılabilecek her türlü sorunlarda firmamız zararınızı karşılıyor.Eşyalarınız depolarımızda sizlerinde belirlediği tarihler arasında depolarımızda özenle tutuluyor.Eşyalarınızı sizlerin istediği tarihlere kadar ekonomik bir fiyatla depolarımızda muhafaza ediyoruz.

Uğur Depo Özellikleri

  • Depolarımız güvenlik açısından oldukça gelişmiş bir durumdadır.
  • CCTV kamera sistemimiz sayesinde depolarımız güvenlik kameralarımızla 7 gün 24 saat boyunca izlenmektedir.Böylelikle güvenli bir depolama hizmeti sunmuş oluyoruz.
  • Depolama alanlarımız nem, rutubet ve diğer risklere karşı özel havalandırma sistemine sahiptir. Özel havalandırma sistemi sayesinde eşyalarınızın uzun süre boyunca depolanması durumunda bozulmadan muhafaza edilmesini sağlıyoruz.
  • Depolarımız eşya miktarınıza özel alanlar olarak belirlenmektedir.

Sizlere standartların üzerinde kalitede sunduğumuz bu depolama hizmetinden yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanızdır.