Ev Taşımacılığı

Türkiye’nin 81 iline şehirler arası, şehir içi ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ev taşımacılık alanında yıllardır hizmet veriyoruz.

Ev taşımacılığı sektöründe oldukça fazla firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında sadece bazıları güvenilir, sorunsuz ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Ümraniye taşımacılık hizmeti veren firmamız sektörde şikayet almayan nadir markalar arasında yer almaktadır. Ev taşımacılık hizmetinde sigortalı hizmet vererek müşterilerimizin herhangi bir sorun ve maddi zarar yaşamadan nakliyat sürecini tamamlıyoruz.

Ev Taşımacılığı

Ev Taşımacılığı Nakliyat Süreci

  • Ev taşımacılık hizmeti üçe ayrılmaktadır. Evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, şehiriçi nakliyat olarak ayrılmaktadır.
  • İhtiyacınız olan nakliyat hizmetini almak için firmamıza ulaştığınızda evinize ekspertiz personeli gelmektedir.
  • Ekspertiz personeli evinizde bulunan eşyaların ne kadar olduğunu, nasıl taşınması ve ne zaman taşınması gerektiğini müşteriye anlatır.
  • Taşınmanın olacağı gün taşınma personelleri evinize gelir. İlk olarak mobilyalar taşınma esnasında zarar görmesin diye demonte edilir. Kenar kısımları iyice korunarak ambalajlanır. Özel ambalajlama sistemi ile herhangi bir riskte zarar almaları engellenir. Beyaz eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için paketlenmesi düzgün yapılmalıdır. Kırılacak ve elektronik eşyalar özenle tek tek paketlenir.
  • Tüm eşyalar paketlendikten sonra eğer eviniz yüksek bir katta ise asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyalar araca taşınır.
  • Daha sonra araç verilen adrese doğru yola çıkar. Eğer eşyaların taşınacağı lokasyon uzaklığı çok fazla değil ise aynı gün içerisinde teslimatı yapılır. Şehirler arası ev taşımacılığı yapılacak ise mesafeye göre süre de artmaktadır.
  • Nakliye aracı yeni ev adresinize ulaştığında tüm eşyalar eve taşınır. Daha sonra paketler açılıp kurulum, montaj ve yerleştirilme işlemleri yapıldıktan sonra ev taşıma süreci sona erer.

Ev Taşıma Fiyatları

Ümraniye evden eve taşımacılık veya diğer ev taşıma hizmetlerimiz hakkında fiyat bilgisi almak istiyorsanız  444 5 515 nolu çağrı merkezi numaramız veya info@umraniyeevdenevenakliyat.com.tr mail adresimizden bize mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.