Evden Eve Nakliyat

Sektörde yıllardır ilk sırada yer alan firmamız Uğur Nakliyat‘ın evden eve taşımacılık hizmeti hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

dea3de723cbc0d2ea272ec6c8b7fcafd

 

Evden eve nakliyat profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir hizmet alanıdır. 40 yıldır sektörde yer alan diğer firmaların aksine müşteri memnuniyet odaklı ve sektöre yenilikler getirerek çözümler üretmeye devam ediyoruz. Uğur Nakliyat evden eve taşıma hizmetimizde süreç belli aşamalardan oluşmaktadır. Tüm süreci ayrı ayrı gerçekleştirip ortaya sorunsuz bir nakliyat hizmeti çıkarıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Sürecimizin Aşamaları

  • Eşyalarınızı öncelikle ekspertiz hizmetimiz sayesinde inceliyoruz.
  • Eşyalarınızı inceledikten sonra eşyalarınızın hacmine göre geniş araç filomuzdan uygun olarak seçilmiş aracımızı tahsis ediyoruz.
  • Aracımız sizlerin belirlediği tarihte alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin bulunduğu konuma geliyor ve eşyalarınız taşınmaya başlanıyor.
  • Öncelikle nakliye aşamasında eşyalarınıza gelebilecek zararları engellemek ve önlemek için eşyalarınızı özenle paketliyoruz.
  • Eşyalarınız özel ambalajlarımız ile, personellerimiz tarafından özenle paketleniyor.
  • Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından özel ekipmanlarımız ve gerekirse asansör yardımıyla aracımıza düzenli bir şekilde aracın içerisine yerleştiriliyor ve sizleri geride içi rahat bir şekilde bırakarak yeni adresinize doğru yola koyuluyoruz.
  • Adresinize vardığımızda eşyalarınızı yeni evinize taşıyıp kurulum, montaj ve yerleştirme işlemlerini de yapıp hizmeti sonlandırıyoruz.

banner2

Uğur Nakliyat evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Uğur Evden Eve Nakliyat olarak firmamız hem şehiriçi hem de şehirlerarası nakliyat hizmeti vermektedir.Eşyalarınızı yeni adreslerine güvenle ulaştırıyoruz ve ardından siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.Uğur Nakliyat olarak 1978 yılından beri sizlere güvenli bir taşımacılık hizmeti veriyoruz.Eşyalarınızı hasarsız ve güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırıyoruz.Eşyalarınız, özel ve geniş araçlarımızla yeni adreslerine naklediliyor.Uğur Nakliyat olarak evden eve, işten işte, ofisten ofise, fabrikadan fabrikaya kadar her türlü taşımacılık işlerinizde sizlere yardımcı olabilmek için varlığını devam ettiriyor.Taşımacılığın temelinde her zaman karşılıklı güven yatar ve bizler firmamız olarak sizlere bu güveni fazlasıyla veriyoruz.

galeri2

Aracımız yeni adreslerinize ulaştığı zaman personellerimiz yine aynı planı uygulayarak eşyalarınızı yeni dairenize taşıyoruz.Yeni adresinize kadar taşınan eşyalarınız paketlerinden arındırılıyor ve kurulumları gerçekleştiriliyor.Eşyalarınız kurulumları gerçekleştirildikten sonra sizlere, bizlere teslim ettiğiniz şekilde teslim ediliyor.Eşyalarınız hasarsız bir şekilde, güvenli ve ekonomik bir şekilde yeni adreslerine taşınıyor.Siz değerli müşterilerimizin tek yapması gereken özel eşyalarınızı toplayıp firmamızın telefon numarasını çevirmek olacaktır.

Uğur Nakliyat olarak sizlere 1978 yılından beri siz değerli müşterilerimize alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli personellerimiz, geniş araç filolarımız, güvenli depolarımız ve son derece teknolojik ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.40 yılın bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle sizlere hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.Bizlere ulaşmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız olacaktır.