Fabrika Taşımacılığı

Zorlu bir süreç olan fabrika taşınma işlemlerinizi yorulmadan, hızlı,sorunsuz bir şekilde yapmak için fabrika taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fabrika Taşımacılık Hizmeti

40 yıldır nakliyat sektöründe yer alan firmamız büyük bir titizlik ile yapılması gereken fabrika taşımacılık hizmetinde sorunsuz ve hızlı bir hizmet vermeye devam ediyor. Uğur Nakliyat olarak fabrika taşımacılığında da sizlere en pratik ve en kısa sürede hizmet veriyoruz.Fabrikalar büyük bir alana ve geniş hacimli eşyalara sahiptir.Fabrika taşımacılığında son derece modern ekipmanlar ve geniş araç filomuzdan seçilen büyük araçlarımız yardımıyla hızlı bir taşıma işlemi uyguluyoruz.Fabrika içerisindeki tüm ekipmanları, eşyaları özel ambalajlarla paketleyerek taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.Taşımacılık işleminde var olan standartların üzerinde bir hizmet veriyoruz.Fabrikanız hasarsız bir şekilde yeni konumuna geçiyor.Taşınma işlemi alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli personellerimiz tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştiriliyor.

 

mia teks

Fabrika Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gereken Konular

  • Fabrikada yer alan elektronik eşyaların zarar görmemesi için paketlenmesi ve taşınması özenle yapılmalıdır.
  • Eğer fabrika içerisinde ağırlık miktarı fazla olan makineler var ise bunların vinçli sistem ile taşınması gerekir. Büyük makineler personel gücü ile taşınmayacağı için vinç ile taşınması gereklidir.
  • Fabrikada yer alan tüm ufak araç gereçlerin karışmaması, kaybolmaması için ayrı ayrı paketlenmesi ve kolilerin üstünde bilgilerin yazılması gereklidir.

Fabrika taşımacılık hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için 444 5 515 nolu çağrı merkezimiz veya info@umraniyeevdenevenakliyat.com.tr mail adresimizden bize mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.