Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığında Ümraniye nakliyat firması olarak güvenilir, sorunsuz ve hızlı bir şekilde sunduğumuz hizmetin detaylarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Ümraniye hastane taşımacılığı hizmeti arayanların bilmeleri gereken belli başlı konular vardır.Hastanede yer alan elektronik eşyalar, sağlık cihazları, steril tutulması gereken araç ve gereçlerin özel paketlenip taşınması gerekir. Hastaneler büyük kuruluşlar olduğu için nakliyat aşamaları da diğer nakliyat türlerine göre değişmektedir. Hastanelerin taşınması en kısa zamanda yapılmalıdır. Çünkü hem hastaların tedavinin devamlılığı hem de kurumun yeni adrese adaptasyonu açısından nakliyat aşamasının sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Ümraniye’de yer alan hastanelerin başka bir lokasyona taşınması veya Ümraniye’ye hastane taşınması hizmeti almak istiyorsanız hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

umraniye-devlet-hastanesi

Hastane Taşımacılığı Hizmet Aşamaları

  • Hastanenin taşınmasına geçmeden önce ekspertiz personellerinin adrese gelip keşif yapması gerekir.
  • keşif yapan ekspertiz personelleri taşınmanın planını, ne zaman, nasıl yapılacağını ve fiyat bilgisini müşteriye iletir.
  • Müşteri ve firma anlaştığı takdirde randevu verilen gün taşıma, paketleme ve marangoz personelleri taşınacak hastanenin adresine gider.
  • İlk olarak eşyalar sınıflara ayrılmalıdır. Daha sonra ise sınıflarına göre ambalajlama ve paketleme işlemleri yapılmalıdır.
  • Özellikle teknolojik sağlık cihazlarının özenle taşınması gerekmektedir. Aksi takdirde müşteri ciddi maddi zararlara uğrayabilmektedir. Bu yüzden firmamız hastane taşımacılığında diğer nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir.
  • Paketlenen cihazlar ve eşyalar dikkatli bir şekilde nakliyat araçlarına yüklenir. Eşyaların taşınması asansörlü sistem ile gerçekleştirilmektedir.
  • Araca yüklendikten sonra nakliyat aracı verilen yeni hastane adresine doğru yola çıkar. Lokasyona bağlı olarak teslimat süresi de değişmektedir.
  • Yeni hastane adresinize nakliyat aracı vardığında uzman personellerimiz tüm eşyaları yerleştirilir. Demonte edilen eşyalar tekrar monte edilir ve yerleştirilir. Bu şekilde hastane taşımacılık hizmeti sona erer.