Okul Taşımacılığı

Eğitime ara vermeden ve aksaklık yaşamadan Ümraniye okul taşımacılığı hizmeti almak için aşağıdan hizmet detaylarımıza ulaşabilirsiniz.

Okul taşımacılığında sürecin doğru bir şekilde yönetilmesi gerekir. Okul, ofis, hastane veya fabrika taşımacılık hizmetleri diğer nakliyat hizmetlerine göre daha fazla iş gücü ile zaman gerektiren süreçlerdir. Ev taşıma hizmetine göre okul taşıma hizmetinde eşya daha fazla olduğu için sayıca fazla personel de gerekmektedir. Ümraniye’ye okul taşıma veya Ümraniye’den başka bir loskasyona okul taşıma hizmeti almak istiyorsanız aşağıdan hizmet prosedürlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. okultasimaciligi

Okul Taşımacılığı Hizmet Detayları

  • Okul taşımacılığında nakliyat süreci başlamadan önce uzman ekspertiz personeli taşınacak okula gidip eşyaların keşfi için gözlem yapar.
  • Daha sonra ise okulun taşınması için bir randevu günü oluşturulur.
  • Okul taşınması için randevu günü erken saatte personeller adrese gidecektir. Okullar büyük olduğu için personel sayısının fazla olması gerekir.
  • Mobilya sınıfına giren sıralar, dolaplar ve masalar gerekli bir şekilde ambalajlanıp paketlenir. Elektronik eşyalar ise gerekli bir şekilde ambalajlanıp yük basıncına dayanıklı kolilere yerleştirildikten sonra nakliyat aracına yüklenmelidir.
  • Tüm eşyalar nakliyat araçlarına yüklendikten sonra okulun yeni adresine doğru araç yola çıkmaktadır.
  • Yeni okula tüm sıralar, masalar, dolaplar ve diğer eşyalar yerleştirilir. Demonte edilip taşınan eşyalar var ise tekrar monte edilip yerleştirilir. Böylelikle okul taşımacılık hizmeti sona erer.

Ümraniye Okul Taşımacılık Fiyatları

Okul taşımacılık fiyatları taşınacak okulun büyüklüğü, içerisinde yer alan eşyaların miktarına ve taşınacak lokasyonun uzaklığına bağlı olarak değişmektedir. Okul taşımacılığı hakkında en iyi ve doğru fiyat bilgisini almak için bize 444 5 515 nolu çağrı merkezimiz veya info@umraniyeevdenevenakliyat.com.tr mail adresimizden bize mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.