Paketleme Ambalaj

Taşınma ve nakliyat işlemlerinizde eşyalarınızın zarar görmemesi için paketlenmesi önemlidir. Paketleme hizmetimizin detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ev eşyalarınızı paketleme konusunda uzman olan Ümraniye Nakliyat firması ev eşyalarınızı granik havalı nalyonlar ile ambalajlaması yapılarak taşıması yapılmaktadır.Ev eşyalarınızı hassasiyeti ne olursa olsun “sıfır” kusur ile taşıması gerçekleşmektedir.Firmamız Avrupa standartlarına uygun olarak ambalaj malzemesi ve paketleme ürünleri kullanmaktadır.Tüm paketleme ve ambalaj hizmetlerimiz tamamen fiyatta dahil olup ekstra bir ücret alınmamaktadır.Eşyalarınızın daha güvenli ve daha hijyenik taşınması için Ümraniye Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

Ambalaj ve Paketleme

Eşyalarınızın paketlenmesinde kullanılan materyallerin belli bir özellikte olması gerekir. Bu özellikler;

  • 60 kilograma kadar yük basıncına dayanıklı olarak üretilmiş koli paketleri,
  • Riski azaltan balonlu poşet ambalajları,
  • Granik naylon ambalajlarıdır.

Yukarıda belirtilen özelliklerde olan ambalajlama ve paketleme hizmetimiz sayesinde nakliyat sürecinde yaşanan zararlar, riskler en aza indirgenmektedir. Böylelikle müşteri memnuniyeti de artmaktadır. Aşağıda yer alan resimlerden ambalajlama ve paketleme hizmetimiz hakkında detayları görebilirsiniz.

1

2

3

4